استخر یک سرمایه گذاری بزرگ برای خانه و ویلا محسوب میشود.استخر درگذشته برای خنک کردن محیط خانه استفاده میشد و درطی چندین سال تبدیل به جاذبه اضافه برای ویلا و خانه گردیده است.این به ویژه اگر در مکانی گرم زندگی می کنید صادق است.با توجه به محبوبیت استخر های امروزی امکانات اضافی زیادی در بازار وجود دارد.اینها می توانند استخر شما رو از یک استخر ساده خانگی به استخر رویایی شما تبدیل کنند.

1. نورپردازی مناسب:
روشنایی استخر کمک میکند تا استخر شما زیباتر و آرامش بیشتری حین استفاده بهتون القا کند و جلوه خاصی را به استخر شما می دهد.لامپ های مورد استفاده دراستخر LED میباشد که عمر طولانی داشته و کم مصر در مصرف انرژی میباشند.
2. آبشار:
نصب آبشار در استخر فقط برای زیبایی استخر نیست.در نظر داشته باشید در فصل گرما باعث نسیم خنک شده و سرگرمی برای کودکان نیز می باشد.
3. آب گرم:
برای استفاده از استخر تمام فصل ها شما نیاز به آب گرم خواهید داشت که استخر شما رو کامل تر بکند.
4. سقف متحرک و روکش استخر:
برای حفاظت از استخر و آب داخل استخر از نور مستقیم آفتاب و گرد و خاک و موجودات زنده شما نیاز به سایبان و یا سقف را دارید که در موقع نیاز فضای استخر پوشش دهد.
5. بهداشت آب:
بهداشت آب در امر استخر مساله بسیار مهم میباشد که اکثرا رعایت نمیشود و باید به ph آب دقت نمود. بحث استفاده از کلر درآب بسیار مهم میباشد که استفاده غیر اصولی آن باعث ایجاد بیماری های پوستی میشود و در استخر های رو باز باید دقت بیشتری در بهداشت آب انجام داد.

استخر

انواع استخر:

استخرهای فایبرگلاس
در بین روش های مختلفی که برای ساخت استخر وجود دارد، استفاده از استخرهای آماده و از پیش ساخته شده فایبرگلاس میتواند یکی از بهترین انتخاب ها برای افرادی باشد که میخواهند با هزینه کمتری استخر شخصی خود را بسازند.

استخر بتنی در باغ و ویلا
استخر ها بتنی هزینه ساخت بالایی داشته ولی عمر بالایی نیز دارند. در استخر های بتنی به دو صورت میتوان اجرا کرد:
1. اسکیمری
2. سرریز

استخر

پاسخ دهیدآدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده است * نام شما

کرج، خیابان شهید بهشتی، نرسیده به دهقان ویلای دوم، ساختمان متین، واحد 5
شنبه - پنجشنبه: 7:00-18:00
© تمامی حقوق این وبسایت برای گروه کیان ویلا محفوظ است.