باز سازی ویلا
شما برای ساخت ویلا نیاز به هزینه بیشتر و اخذ مجوز از شهرداری یا دهیاری را خواهید داشت که هم هزینه خیلی بالای دارد و هم نیازبه وقت و زمان بیشتری خواهید داشت که شما با بازسازی ویلا هم در وقت و هم در هزینه صرفه جویی خواهید کرد.شما در بازسازی ویلا ویلای قدیمی خود را با سلیقه خود به ویلای نوساز و مدرن تبدیل خواهید کرد.

نکات مهم در بازسازی ویلا
1. از فضای زیر پله ها استفاده کنید. زیر پله فضای مناسب برای گل کاری و دکور میباشد .
2. بازی با رنگ ها: ترکیب رنگ های مختلف به اتاق شما حال و هوای متفاوتی می دهد، بنابراین با توجه به تصویری که در ذهن خود برای خانه خود دارید انتخاب کنید.
3. رفتن به جزیره آشپزخانه : یک جزیره آشپزخانه بهبود یافته فضای بیشتری و صندلی اضافی را به شما می دهد. یک مینی بار با قفسه های مناسب برای لیوان ها و ذخیره سازی اضافی اضافه کنید.
4. نور در ویلا همه چیز است: افزودن نوع نور مناسب به ویلای شما می تواند حال و هوای جدیدی در خانه ایجاد کند.
5 فضای قابل استفاده بیشتر اضافه کنید: افزودن فضای قابل استفاده بیشتر به ویلای شما می تواند منطقه را زنده به نظر برساند.
6. نمای بیرونی: نمای بیرونی خانه شما به اندازه داخلی مهم است. نما ویلای شما رو تغییر میدهد و حس نو بودن به ویلا را میدهد.
7.پلان معماری : جا نمایی اتاق ها و سرویس ها در بحث بازسازی خیلی مهم میباشد و باید قبل از بازسازی به آن توجه نمود.

اولین قدم برای بازسازی خانه چیست؟

اولین قدم برای بازسازی خانه این است که بدانید مناطقی که نیاز به بازسازی دارند و به چه نوع بازسازی نیاز دارید. یک برنامه ریزی مناسب در مورد آن، از جمله بودجه، تهیه کنید و سپس به مرحله بعدی بروید، از کجا شروع کنید. توصیه می شود از آشپزخانه شروع کنید.

چگونه می توانم خانه خود را با بودجه مناسب بازسازی کنیم؟

شما می توانید از این راه ها برای ارتقای خانه خود با بودجه کم استفاده کنید. درب ورودی خانه، کرکره و کابینت آشپزخانه را رنگ آمیزی کنید و دستگیره های در را عوض کنید. علاوه بر این، می توانید پریزهای نور خود را ارتقا دهید و و بر روی دیوار کاغذ دیواری اجرا نمایید این راه ها به شما کمک می کند تا خانه خود را با بودجه ای کم با ظاهری تازه و شیک بازسازی کنید.

پاسخ دهیدآدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده است * نام شما

کرج، خیابان شهید بهشتی، نرسیده به دهقان ویلای دوم، ساختمان متین، واحد 5
شنبه - پنجشنبه: 7:00-18:00
© تمامی حقوق این وبسایت برای گروه کیان ویلا محفوظ است.