هشت ایده برتر برای طراحی داخلی مدرن سال ۲۰۲۳

طبیعت را به خانه دعوت کن :
استفاده از متریال ها و مصالح طبیعی مثل چوب های طبیعی، سنگ های ساختمانی، گرانیت و ترموود در طراحی داخلی و بازسازی فضا .

ایجاد فضاهای انعطاف پذیر :
در طراحی مدرن برخلاف طراحی کلاسیک از فضاها و آیتم هایی با قابلیت انعطاف پذیری استفاده می‌شود مانند آیتم های سبک یا چرخ‌دار برای جا‌به‌جایی، استفاده از میز و صندلی های تاشو و تخت شو

ادغام طراحی مدرن و کلاسیک :
ادغام ویژگی های مدرن و کلاسیک را با نام نئوکلاسیکال می‌شناسیم. کافیست از برخی ویژگی ها و آیتم های کلاسیک مثل فرش، مبلمان، پرده های سنتی و یا گچ‌کاری های محدود کلاسیک در فضاهای مدرن استفاده کنیم.

پالت تک رنگ، ترند ۲۰۲۳ :
استفاده از یک رنگ در طراحی، مثلا رنگ‌‌های سفید و سیاه یا ترکیب هایی از این دورنگ برای سال ۲۰۲۳ پیشنهاد می‌شود.نورپردازی با قاب تک‌رنگ، قاب پنجره در رنگ‌های سیاه یا سفید و اکسسوری های تک‌رنگ هم از جمله این ترندها هستند.

کاغذ دیواری های تیره :
اتاق های نشیمن، اتاق خواب‌ها و یا حتی در سالن کنفرانس مدرن می‌توان از کاغذ دیواری های تند و تیره استفاده کرد.الگوهای هندسی، اشکال انتزاعی، پیکره حیوانات و یا طرح چهره انسان‌‌ها از جمله طرح های پیشنهادی هستند.

استفاده از خطوط منحنی به‌جای خطوط صاف :
خطوط واضح در طراحی مدرن جایگاه ویژه‌ای دارند اما لزوما نباید خطوط، مستقیم باشند.

دفاتر کار خانگی یا هوم آفیس ها به سبک مدرن :
طراحی مدرن پیشنهاد‌های عالی و قیمت های مناسبی را برای دفاتر خانگی دارد. از جمله صندلی های ارگونومیک با مدلی مینیمال همراه با میز ساده‌. همچنین با دیجیتالی کردن اسناد از ایجاد دفاتر شلوغ جلوگیری می‌کند.

استفاده از فناوری‌های هوشمند :
مدرنیته با فناوری، دستگاه های دیجیتالی و گاه مکانیکی شناخته می‌شود. استفاده از هوش مصنوعی برای ایجاد خانه‌ای هوشمند و مدیریت آنلاین خانه مثل نورپردازی و سیستم گرمایشی از راه دور، راهکار‌های تازه ای برای طراحان ایجاد کرده‌ است.

پاسخ دهیدآدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده است * نام شما

کرج، خیابان شهید بهشتی، نرسیده به دهقان ویلای دوم، ساختمان متین، واحد 5
شنبه - پنجشنبه: 7:00-18:00
© تمامی حقوق این وبسایت برای گروه کیان ویلا محفوظ است.